English Eater Toys to seria niezwykle estetycznych oraz ekologicznych zabawek edukacyjnych do nauki języka angielskiego, która powstała przy współpracy English Eater z firmą PILCH z Ustronia. Pomysł na stworzenie English Eater Toys zrodził się z potrzeby wprowadzenia mniej standardowych oraz bardziej ekscytujących sposobów zmotywowania uczniów do nauki języka angielskiego. Jako że English Eater Toys to gry, które poprzez pozytywną rywalizację pobudzają pomysłowość oraz rozwijają kompetencje językowe graczy, nie tylko świetnie się sprawdzają jako pomoc dydaktyczna na lekcji języka angielskiego, ale mogą być także źródłem wspaniałej zabawy dla całej rodziny w domu.

Wszystkie elementy zabawek English Eater Toys wykonane są z naturalnego drewna lub sklejki, do stworzenia nadruków wykorzystana została nietoksyczna farba, a klocki zapakowane są w tekturowe pudełka lub lniane woreczki. English Eater Toys to w pełni naturalne, ekologiczne oraz przyjazne produkty – jest to "must-have" każdego domu, przedszkola lub szkoły językowej!

Zabawki English Eater Toys można kupić osobiście w naszym biurze lub złożyć indywidualne zamówienie pisząc do nas na nasz adres e-mail lub dzwoniąc na numer 500 139 119.
English Eater Toys to:

CHATTER
Chat to po angielsku „pogawędka”, a Chatter to niezwykła gra planszowa, która poprzez zabawę zmusza uczestników do rozmowy po angielsku oraz do przypominania sobie angielskich słówek z różnych dziedzin. Dodatkowym atutem gry jest możliwość wielokrotnego modyfikowania zadań na planszy. So let’s have a chat in English!

Cena: 109 zł

DOMINOES
Dominoes to wspaniała zabawa dla najmłodszych miłośników języka angielskiego. Dzięki obustronnemu nadrukowi uczestnicy gry mogą poznać nawet do 40 nowych słówek z danej dziedziny. Atutem domina są autorskie i niezwykle estetyczne kolorowe obrazki, które z pewnością zachęcą do nauki nawet najbardziej opornych.

Cena: 65 zł

QUESTIONS TWISTER
Questions Twister to gra polegająca na rywalizacji w układaniu angielskojęzycznych pytań w różnych czasach gramatycznych. W grze liczy się nie tylko poprawność, lecz także szybkość, a każde poprawne pytanie nagradzane jest żetonem. To zarówno skuteczna nauka, jak i niezapomniana zabawa. Ty też możesz zostać mistrzem w układaniu angielskich pytań!

Cena: 149 zł

English Eater Szkoła Języka Angielskiego
40-772 Katowice, ul. Panewnicka 212A/4
Anna Leśniok 500 139 119
englisheater.biuro@gmail.com