Oferta szkoleniowa English Eater obejmuje następujące kursy:

DOROŚLI
Chcesz wreszcie poczuć się swobodnie na wakacjach lub wyjeździe służbowym? Pragniesz w końcu zrozumieć ten wszechobecny angielski? Skorzystaj z naszej oferty! Gwarantujemy kameralną grupę dopasowaną wiekowo oraz pod względem poziomu zaawansowania i potrzeb. Nasze kursy skupione są na praktycznej nauce oraz oparte są na ciekawych materiałach, co gwarantuje szybkie efekty oraz większą swobodę w posługiwaniu się angielskim.

KONWERSACJE
Jeśli nie interesuje cię gramatyka, znudził standardowy schemat lekcji i przede wszystkim chcesz się skupić na rozwijaniu swoich umiejętności mówienia, zapisz się na konwersacje w English Eater. Nasz lektor przygotuje atrakcyjne zajęcia, które zmotywują cię do mówienia po angielsku. Kameralna grupa oraz ciekawe tematy sprawią, że przełamiesz wszelkie bariery i zahamowania.

CERTYFIKATY
Chcesz zdobyć certyfikat z języka angielskiego? FCE? IELTS? No problem! Oferujemy rzetelne przygotowanie oraz profesjonalne materiały dydaktyczne. Ucz się w małej grupie i miłej atmosferze, co zagwarantuje ci lepsze efekty w nauce oraz dobre wyniki na egzaminach. Oprócz fachowej opieki doświadczonego lektora zapewniamy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z procesem rejestracji oraz zapisów na dany egzamin.
DZIECI
Kursy w naszej szkole pozwalają dzieciom w atrakcyjny sposób poznać podstawy języka angielskiego. Są także rozszerzeniem nauki szkolnej i pomagają szybciej przyswoić materiał przerabiany na lekcjach. Dzięki przyjaznej atmosferze oraz wykorzystywaniu ciekawych pomocy i autorskich zabawek dydaktycznych kursy w English Eater to nie tylko nauka, lecz także niezapomniana zabawa.

MŁODZIEŻ SZKOLNA
Jeśli w tym roku czeka cię egzamin gimnazjalny lub maturalny, nie zwlekaj i już we wrześniu zapisz się na kurs w English Eater. Gwarantujemy solidne przygotowanie oraz aktualne i profesjonalne materiały. Dodatkowo zachęcamy młodzież szkolną do uczestnictwa w kursach o charakterze ogólnorozwojowym. Na lekcjach w English Eater nie ma czasu ani miejsca na nudę czy siedzenie z nosem w książkach, stawiamy na komunikatywność i interaktywne ćwiczenia!

BIZNES
Nasza oferta kursów biznesowych jest skierowana do osób aktywnych zawodowo, które czują potrzebę przyswojenia sobie słownictwa, a także struktur gramatycznych typowych dla określonej dziedziny lub branży. Znajomość branżowego języka angielskiego jest gwarantem podniesienia kwalifikacji zawodowych. Nasza oferta kursów z języka biznesowego obejmuje kursy oparte na terminologii związanej z takimi branżami jak marketing, finanse, handel zagraniczny, prawo, turystyka, logistyka.

IN-COMPANY
Ofertę kursów z języka ogólnego oraz biznesowego kierujemy także do firm zainteresowanych organizacją zajęć w siedzibie własnej firmy. English Eater zajmie się przygotowaniem kursu od strony dydaktycznej oraz organizacyjnej. Zapewniamy fachowe testy wstępne dla przyszłych kursantów, podzielenie ich na grupy oraz przygotowanie odpowiedniego planu kursu. Gwarantujemy doświadczonego oraz punktualnego lektora, pomysłowe zajęcia oraz atrakcyjne ceny.

English Eater Szkoła Języka Angielskiego
40-772 Katowice, ul. Panewnicka 212A/4
Anna Leśniok 500 139 119
englisheater.biuro@gmail.com